e-signals oferuje następujące usługi:

Dzierżawa łączy
Oferujemy usługę Dzierżawa Łączy Radiowych do transmisji głosu, obrazu, internetu. Jest to usługa polegająca na udostępnieniu przezroczystych, dedykowanych łączy o gwarantowanych parametrach transmisji sygnału, pomiędzy dwoma dowolnymi wskazanymi przez punktami. Usługę dostarczamy na własnym sprzęcie światowych producentów. Klient otrzymuje w pełni zestawione i funkcjonalne łącze o wymaganej przepustowości, które może posłużyć do transmisji cyfrowej dźwięku, obrazu, Internetu.

Wieloletnie doświadczenie pozwala na dostarczenie linków na w najwyższym standardzie.

Dzierżawione łącze udostępnione jest wraz z serwisem 24h.

Serwis 24h
Świadczymy usługi serwisowe dopasowane do potrzeb klientów. Dział serwisu pomaga w kwestiach technicznych na terenie całego kraju. Dyżury serwisowe polegające na dostępności inżyniera przez 24 h, również w weekendy i święta. Zapewniamy dostęp do urządzeń serwisowych z dostawą na miejsce od kilku do kilkunastu godzin.

Przeprowadzamy serwis radiolinii oraz odśnieżanie radiolinii i innych urządzeń radiowych.

My się zimy nie boimy, radiolinię odśnieżymy! Jak widać na zdjęciach poniżej radiolinie pracują w trudnych warunkach. Dlatego ważna jest jakość materiałów, co przekłada się na niezawodność i długość okresu użytkowania. Radiolinie czołowych producentów spełniają najwyższe standardy. Radiolinie SIAE należą do czołówki światowej.

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem linków radiowych. Serwisujemy i instalujemy radiolinie większości producentów. Na zdjęciu radiolinia szwedzkiego producenta przed i po serwisie.

Radiolinia przed serwisem:

Radiolinia po serwisie i odśnieżeniu:


Dokumentacja do UKE
Sprawdzamy dostępność kanałów w danym regionie aby wykluczyć zakłócenia co jest dla nas podstawą do przygotowania wniosku do UKE. Przygotowujemy i wypełniamy wniosek a klient wysyła bezpośrednio do UKE.
Instalacje
Profesjonaliści na linii.
Przeprowadzamy wizje lokalne w lokalizacjach na których planowane są instalacje. Sprawdzamy możliwości instalacji linków radiowych. Wizje lokalne kończymy przygotowaniem dokumentacji przedwykonawczej, która zawiera dokładną specyfikację odnośnie widoczności optycznej, doboru odpowiedniego miejsca pod anteny, drogi kablowej, zasilania, uziemienia.
Wykonujemy kompletne instalacje linków radiowych, polegające na montażu anten, montażu konstrukcji wsporczych, podantenowych, przeprowadzeniu drogi kablowej, wizowaniu anten, uruchomieniu linku, podpięciu do istniejącej sieci, dokumentacji podwykonawczej.
Wynajem masztów
Posiadamy w ofercie maszty do wynajmu na wydarzenia, imprezy okolicznościowe, zawody itp. Zapewniamy kompleksową obsługę. Dostarczenie, montaż i demontaż masztu. Po demontażu masztu nie pozostają żadne ślady – zabezpieczamy odpowiednio miejsca mocowania masztu i dociągów.

Nasza ostatnia realizacja usługi wypożyczenia masztu na imprezę organizowana przez firmę RedBull w dniu 23.09.2012.

Usługi alpinistyczne
Instalacja oraz demontaż radiolinii i masztów.

Co mówią nasi Klienci?

Bardzo solidna firma. Ceny konkurencyjne, motywacja w działaniu.
Tomasz, T-Mobile
Firma e-signals nigdy nie mówi, że są problemy, tylko, że wszystko da się rozwiązać.
Marcin, Orange
Dziękuję za wszystkie profesjonalne spotkania i za kawę! Była to bardzo miła współpraca przy tworzeniu graficznych materiałów.
Anna, LudekDesign
Dostawy na czas. Fachowe doradztwo i profesjonalizm.
Adam, Abaks
Fajnie się z nimi współpracuje.
Wojciech, Multi-IP
Z e-signals się rozwijamy poprzez wspólne działanie.
Marek, MyNet