Dlaczego radiolinia SIAE ALFOplus 17GHz cieszy się coraz większa popularnością?

Sprzęt charakteryzuje się dużą stabilnością przy zmiennych i trudnych warunkach pogodowych, bezawaryjnością oraz atrakcyjną ceną w przeliczeniu na oferowana jakość i przepustowość. Radiolinia działa w wolnym pasmie i jest korzystna alternatywą dla pasma 5GHz w dużych miejscowościach, gdzie 5GHz jest “zapchane”.

Radiolinia SIAE ALFOplus to radiolinia klasy operatorskiej instalowana u operatorów GSM do obsługi łączy przesyłu różnego typu pakietów. Radiolinia na wolne pasmo 17GHz obsługuje także Multicasty. Zasilanie radiolinii po PoE. Licencje na przepustowości od 100Mb/s do 500 Mb/s netto FDD. Ostatnio wprowadzony port optyczny. Konfiguracja Radiolinii nie jest skomplikowana. ALFOplus bardzo łatwo się SIAE Microelettronica to firma, która od ponad 60 lat specjalizuje się w produkcji w urządzeń radiowych. Dzięki doświadczonemu zespołowi, nowoczesnej fabryce i prężnemu działowi Badań i Rozwoju radiolinie SIAE osiągają czołowe miejsca w rankingach radiolinii.

Istnieje możliwość przetestowania radiolini SIAE ALFOplus 17GHz i potwierdzenie oferowanych parametrów w warunkach “polowych”.

Kupując od nas radiolinię mają Państwo gwarancję, że przeszła test w fabryce oraz test w naszej firmie ”na biurku”. Podczas rozruchu oraz późniejszego użytkowania zapewniamy pomoc techniczną. W przypadku awarii na czas naprawy dostarczamy radiolinię zastępczą kurierem do 24h.
Zapraszamy!
tel. 530 530 501, 690433077